Projekce

Nabízíme optimální řešení, která vytvářejí dlouhodobý přínos pro zákazníka, proto spolupracujeme s předními dodavateli špičkových technologií a používáme nejmodernější prostředky pro instalace.

Náš projekční tým je specializovaný na oblast slaboproudých systémů a rozvodů. Zkušenosti projektantů jsou dané i neustálým kontaktem s praxí při realizaci zakázek.

Nabídka projekce v sobě zahrnuje různé systémy zabezpečení jako elektrickou požární signalizaci (EPS), elektronickou zabezpečovací signalizaci (PZTS) a kamerové systémy (CCTV) – včetně přenosů po internetových či intranetových sítích a související televizní, datové a telefonní rozvody. Dále to jsou přístupové a docházkové systémy, systémy detekce úniku plynu, datové sítě, domácí telefony a videotelefony. PATROL group s.r.o. má také velké zkušenosti se systémy ozvučení (včetně evakuačního) či systémy pro komunikaci ve zdravotnických a sociálních zařízeních.

Disponujeme kvalitním zázemím jak technickým, tak personálním. Pracovníci firmy se aktivně účastní odborných školení a seminářů. Vzhledem k neustálému kontaktu s výrobci a dodavateli a velkému rozsahu našich zakázek, můžeme našim zákazníkům nabídnout nejmodernější systémy za příznivé ceny.