Kontakty

Souhlasíme se zasíláním faktur v elektronické podobě vystavených na naši firmu na firemní e-mail: fakturace@patrol.cz

Jméno Telefon Email
ředitel Petr Honsa +420 567 555 514 honsa.petr@patrol.cz
ekonom Ing. Martin Novák +420 567 555 513 novakm@patrol.cz
obchodní oddělení Richard Fedra +420 567 555 518 fedra@patrol.cz
montáž Zdeněk Drápela +420 567 555 542 drapela@patrol.cz
servis Jindřich Hederer +420 567 555 540 hederer@patrol.cz
projekce Petr Máca +420 567 555 524 maca@patrol.cz
PCO HZS Kraj Vysočina Jakub Duba +420 567 555 517 duba@patrol.cz
PCO HZS Jihomoravský kraj Jakub Duba +420 567 555 517 duba@patrol.cz
PCO HZS Středočeský kraj Jakub Duba +420 567 555 517 duba@patrol.cz
PCO HZS hl. město Praha Bc. Jiří Forst +420 567 555 544 forstj@patrol.cz
PCO HZS Karlovarský kraj Petr Wojnar - wojnar@patrol.cz
PCO HZS Pardubický kraj Roman Krištof - kristof@patrol.cz
PCO HZS Ústecký kraj Ivan Niesyt - niesyt@patrol.cz
PCO PATROL - správce Milan Šaroun +420 567 555 561 saroun@patrol.cz
DISPEČINK PCO, infolinka dispečeři +420 567 555 555