Prezentace zabezpečovacích systémů i naší firmy

Na dni otevřených dveří Krajského úřadu 2.6.2010 zaměřeném na bezpečnost lidí i zabezpečení majetku a pod., jsme se aktivně účastnili, informovali návštěvníky o možnostech zabezpečovacích systémů a prezentovali PATROL.


JABLOTRON

Rostoucí poptávku po zabezpečení rodinných domů, pokud se nejedná o novostavbu, pokrýváme v naprosté většině bezdrátovými systémy Jablotron OASIS. Jedná se o spolehlivý tuzemský produkt, který pokrývá potřeby zabezpečení RD včetně požárních a dalších doplňkových detektorů. EZS Jablotron


FVE Uherský Brod

Realizujeme rozsáhlý zabezpečovací systém jedné z největších fotovoltaických elekráren v ČR.


Rekonstrukce Vrchlického 16, Jihlava

Pro PSJ, a.s. realizujeme dodávku slaboproudých systémů v novém sídle Odboru sociálních věcí jihlavského magistrátu. Jde mimo jiné i o EPS, EZS a strukturovanou kabeláž.


Chotěboř

Na základě vítězství ve veřejné soutěži budujeme v Chotěboři městský kamerový systém. Jsou použity moderní otočné IP kamery. Dohledové pracoviště je zřízeno v sídle městské policie.


Čierna nad Tisou - EPS

Jednou z našich větších zakázek roku 2009 byla požární signalizace dodaná v rámci rekonstrukce přečerpávacího komplexu 6/8N v Čierné nad Tisou.
Součástí rozsáhlé EPS je i 24 plamenných hlásičů. I projekt této rozsáhlé EPS je dílem našich projektantů.


PATROL na VUT v Brně

Zástupci naši firmy prezentovali na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně studentům oboru mikroelektronika systémy EPS.


ČEPRO Litvínov a Klobouky

V obou skladových areálech realizujeme, na základě vítězství ve výběrovém řízení, nové požární signalizace v technologii ESSER.


Muzeum Vysočiny Jihlava

V historických budovách Masarykovo nám. 57 a 58 jsme zrealizovali kompletní rekonstrukci elekrorozvodů včetně požární a zabezpečovací signalizace, kamerového systému a datové sítě.
Jednalo se o náročnou zakázku ve vzácných památkově chráněných objektech v objemu sedm milionů Kč. více


Spolupráce s HZS

Naše spolupráce s HZS nezahrnuje pouze technické záležitosti, ale týká se i dalších aktivit kulturních i sportovních. Jednou z nich byl i Celostátní hasičský festival dechových hudeb spojený se Dnem záchranářů v Pelhřimově.
Podporujeme akce HZS


Stránky:  0 1 2 3 [4] 5 6
PATROL group s.r.o.        Romana Havelky 4957 / 5b, 586 01 Jihlava        INFO LINE 602 56 56 56        Tel.: 567 555 555      e-mail: patrol@patrol.cz