MKDS Ledeč nad Sázavou

Na konci loňského roku 2017 jsme rovněž vybudovali městský kamerový a dohledový systém v Ledči nad Sázavou. Problematická místa, vytipovaná ve spolupráci se státní policií, jsou tak nyní pod neustálým dohledem kamer.


MKDS Moravský Krumlov

Na konci loňského roku 2017 jsme provedli další rozšíření městského kamerového a dohledového systému v Moravském Krumlově. Námi dodávaný systém je dnes již dlouholetým užitečným pomocníkem městské i státní policie.


Řízení letového provozu České Republiky

Spolupodílíme se na zajišťování bezpečnosti i takových objektů, jako je například radar řízení letového provozu České republiky na vrchu Písek.


Expediční sklad – Sellier&Bellot Vlašim

V nově budovaném expedičním skladu instalujeme systém EPS. Zajímavostí je, že celý prostor skladu s vysokými regály a automatizovanými regálovými zakladači je střežen výhradně pomocí rozsáhlého souboru nasávacích systémů


LCJ Střítež u Jihlavy

I při výstavbě v pořadí již desáté skladovací haly v areálu Logistického centra Jipocar ve Stříteži u Jihlavy nemohl chybět PATROL, coby dnes již tradiční dodavatel systémů EPS a PZTS.


Čepro a.s.

V deseti skladech PHM po celé republice provádíme upgrade grafického nadstavbového programu AlVis na nejnovější verzi, včetně výměny příslušné IT technologie a propojení se systémy EPS.


Nemocnice Sv. Zdislavy Mostiště

V přestavované budově G v komplexu budov nemocnice Sv. Zdislavy v Mostišti jsme instalovali nový systém EPS.


Rekonstrukce interního pavilonu Nemocnice Jihlava

V rámci probíhající rekonstrukce devíti patrového objektu interního pavilonu v areálu Nemocnice Jihlava provádíme instalaci systému EPS a evakuačního rozhlasu včetně začlenění do stávajících systémů EPS a evakuačního rozhlasu.


Obchodní centrum Zápy

V obchodním centru u Brandýsa nad Labem jsme dodali rozsáhlý systém EPS v extrémně omezeném čase dodání. Vše proběhlo ke spokojenosti investora i generálního dodavatele.


OSSZ Jihlava

V novém sídle OSSZ jsme dodali datovou síť, vyvolávací systém i všechny další slaboproudé systémy. Řadu uživatelských změn jsme zvládli během stavby, i v rámci stěhování instituce, k plné spokojenosti zákazníka. OSSZ


Stránky:  0 [1] 2 3 4 5 6
PATROL group s.r.o.        Romana Havelky 4957 / 5b, 586 01 Jihlava        INFO LINE 602 56 56 56        Tel.: 567 555 555      e-mail: patrol@patrol.cz