Řízení letového provozu České Republiky

Spolupodílíme se na zajišťování bezpečnosti i takových objektů, jako je například radar řízení letového provozu České republiky na vrchu Písek.


Expediční sklad – Sellier&Bellot Vlašim

V nově budovaném expedičním skladu instalujeme systém EPS. Zajímavostí je, že celý prostor skladu s vysokými regály a automatizovanými regálovými zakladači je střežen výhradně pomocí rozsáhlého souboru nasávacích systémů


LCJ Střítež u Jihlavy

I při výstavbě v pořadí již desáté skladovací haly v areálu Logistického centra Jipocar ve Stříteži u Jihlavy nemohl chybět PATROL, coby dnes již tradiční dodavatel systémů EPS a PZTS.


Čepro a.s.

V deseti skladech PHM po celé republice provádíme upgrade grafického nadstavbového programu AlVis na nejnovější verzi, včetně výměny příslušné IT technologie a propojení se systémy EPS.


Nemocnice Sv. Zdislavy Mostiště

V přestavované budově G v komplexu budov nemocnice Sv. Zdislavy v Mostišti jsme instalovali nový systém EPS.


Rekonstrukce interního pavilonu Nemocnice Jihlava

V rámci probíhající rekonstrukce devíti patrového objektu interního pavilonu v areálu Nemocnice Jihlava provádíme instalaci systému EPS a evakuačního rozhlasu včetně začlenění do stávajících systémů EPS a evakuačního rozhlasu.


Obchodní centrum Zápy

V obchodním centru u Brandýsa nad Labem jsme dodali rozsáhlý systém EPS v extrémně omezeném čase dodání. Vše proběhlo ke spokojenosti investora i generálního dodavatele.


OSSZ Jihlava

V novém sídle OSSZ jsme dodali datovou síť, vyvolávací systém i všechny další slaboproudé systémy. Řadu uživatelských změn jsme zvládli během stavby, i v rámci stěhování instituce, k plné spokojenosti zákazníka. OSSZ


ČEPRO Třemošná

V celém areálu skladu jsme byli dodavatelem systému požární signalizace (EPS), systému SHZ a kamerového systému. Šlo o rozsáhlou akci, kterou jsme získali na základě vítězství ve veřejné soutěži. ČEPRO sklady


Moravský Krumlov

Zpracovali jsme návrh, projektovou dokumentaci a provádíme realizaci Městského kamerového dohlížecího systému. Dohled bude nejenom na veřejná prostranství, ale i na příjezdy do města.


Stránky:  0 [1] 2 3 4 5 6
PATROL group s.r.o.        Romana Havelky 4957 / 5b, 586 01 Jihlava        INFO LINE 602 56 56 56        Tel.: 567 555 555      e-mail: patrol@patrol.cz