Úvodem o firmě

PATROL group s.r.o. - zabezpečení objektůPATROL group s.r.o. - elektronické zabezpečovací systémySpecializujeme se na slaboproudé systémy, zejména na oblast komerční bezpečnosti, požární signalizace a dálkové přenosy dat z těchto i jiných systémů na pulty centralizované ochrany. 

V dané oblasti se řadíme mezi nejvýznamnější společnosti v České republice. Na našem trhu patříme k nemnohým z těch, kteří jsou schopni nabídnout komplexní služby a realizovat je vlastními silami. 

PATROLPočet instalací elektrických požárních signalizací, elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, systémů kontroly vstupu, strukturovaných kabeláží, systémů detekce plynu a dalších slaboproudých systémů, které obsluhujeme servisem a revizemi, se pohybuje v řádu tisíců systémů, a to od menších až po velice rozsáhlé systémy v objektech státního významu.

Klademe velký důraz na personální politiku – máme vybudovaný vysoce kvalifikovaný pracovní tým. Všem zaměstnancům poskytujeme takové pracovní podmínky, abychom rozvíjeli jejich odbornost a výkonnost a umožnili tak jejich stálý profesní růst.

PATROL group s.r.o.        Romana Havelky 4957 / 5b, 586 01 Jihlava        INFO LINE 602 56 56 56        Tel.: 567 555 555      e-mail: patrol@patrol.cz