V případě, že se rozhodnete využít našich služeb, budou k vám naši pracovníci při řešení vašich potřeb vždy přistupovat s maximální péčí a vysokou odborností. Vždy je naším cílem spokojený zákazník, nerozhoduje, zda se jedná o elektronický systém pro rodinný dům nebo rozsáhlý komplex.
Profesionálních služeb za dlouhou dobu existence firmy využilo již několik tisíc zákazníků.
Významnými jsou například:

Přehled referencí

Zámek a hrad Bečov nad Teplou

Podílíme se na střežení relikviáře Sv. Maura jedné z nejvýznačnějších památek, jež je svou hodnotou srovnatelná s korunovačními klenoty.

více fotografií (1)

Interpretační centrum Zámek Žďár nad Sázavou

V prostorech bývalého pivovaru v zámku vzniklo tzv. muzeum nové generace. Zážitková expozice je především založena na moderních technologiích. Koncepčně řešené zabezpečovací systémy jsou dimenzovány i pro budoucí širší využití a rozvoj.

více fotografií (4)

MKDS Moravský Krumlov

Vybudovali jsme kompletně nový městský kamerový systém, který zahrnuje mimo dohledu na problematická místa, také monitorování příjezdů do města. Byly použity především IP kamery AXIS.

více fotografií (5)

OSSZ Jihlava

Kompletní slaboproudé systémy v novém sídle jihlavské okresní správy sociálního zabezpečení. Termínově napjatou zakázku jsme zvládli včetně rozsáhlé datové sítě a IP vyvolávacího systému.

Investor:ČSSZ
více fotografií (5)

Nemocnice Pelhřimov

Dodávka nejenom strukturované kabeláže, ale i komunikačního systému "sestra - pacient" a vyvolávacího systému

více fotografií (4)

Depot Port Sudan

Projektová dokumentace systému elektrické požární signalizace a následná realizace tohoto systému pro sklad ropných látek. Zatím nejvzdálenější zakázka naší firmy.

více fotografií (5)

Památkové objekty

Můžeme se pochlubit řešením zabezpečovacích a dalších slaboproudých systémů nejenom ve Vile Tugendhat v Brně, ale i v mnoha dalších památkově chráněných objektech. Příklady můžete vidět na fotografiích.

více fotografií (9)

Městský kamerový systém Pelhřimov

Původně analogový kamerový systém je rozšiřován již v IP technologii s výhledem na kompletní obměnu do IP. Pro přenos dat je využívána městská metropolitní síť.

více fotografií (4)

VITOGAZ - sklad plynu

Dodávka elektronických systémů detekce požáru, úniku plynu a zabezpečení areálu skladu. Všechny systémy s detekcí převážně ve venkovním prostředí.

více fotografií (5)

FVE Uherský Brod

Jedna z největších slunečních elektráren v ČR. Předmětem naší dodávky byly elektronický zabezpečovací systém a kamerový systém. Systémy jsou vzájemně provázány - kamery se automaticky zaměřují do míst poplachů hlášených zabezpečovacím systémem.

Investor:DIVALIA
více fotografií (5)

Main Point Karlin

V pražském Karlíně, v blízkosti hotelu Hilton, jsme pracovali v unikátní architektonicky výrazné administrativní budově Main Point Karlin, která je sídlem firem Kooperativa pojišťovna a Česká podnikatelská pojišťovna. Slaboproudé systémy mají rozsah o počtech mnoha tisíc prvků a desítek kilometrů kabelů. Budova již získala řadu ocenění. Za naši práci se zde nemusíme rozhodně stydět. Moderní systémy v IP technologiích jsou stavěny na dlouhodobou funkčnost a vysokou spolehlivost.

více fotografií (10)

Vila Tugendhat v Brně

Realizovali jsme kompletní slaboproudé systémy při rekonstrukci této památky zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO.
Velmi náročná zakázka byla dokončena v r. 2012. Instalace se musela podřizovat požadavkům na maximální zachování charakteru a prvků budovy. Jsme hrdí na výborné výsledky naší práce, které se podařily přes velkou specifičnost jednotlivých systémů a jejich přizpůsobování místním podmínkách jednotlivých prostor vily, ať už jde o požární či zabezpečovací signalizaci, kamerový systém apod.

více fotografií (10)

Environmentální centrum ZOO Jihlava

Dokončeny slaboproudé instalace pro nové environmentální centrum v ZOO Jihlava ? PodpoVRCH?, které slouží převážně k výukovým programům pro školy a zájmové přírodovědné kroužky.

více fotografií (8)

Městský kamerový systém Chotěboř

Moderní IP kamerový systém s otočnými kamerami a bezrátovou komunikací. Velice se osvědčily kamery Panasonic. Systém byl v roce 2012 rozšířen o šest kamer. V dalších letech pokračujeme ve zkvalitňování a rozšiřování systému.

více fotografií (9)

Centrum Bohuslava Martinů, Polička

Pro nově otevřené muzeum v Poličce po velké rekonstrukci, jsme dodávali požární a zabezpečovací signalizaci spolu s kamerovým systémem. Na rozsáhlé systémy jsme vypracovali pro investora i projektovou dokumentaci.

více fotografií (4)

Zámek Žďár n. S. - Konvent

Rozsáhlý zabezpečovací systém s integrovaným řízením přístupu a požárními hlásiči v celém objektu Konventu a expozici barokního umění ze sbírek Národní galerie v Praze. EZS je připojena na PCO PATROL stejně jako stovky jiných systémů.

Investor:ŽĎAS a.s.
více fotografií (4)

City park Jihlava

Pro největší zábavní a obchodní centrum na Vysočině jsme realizovali EPS, EZS, evakuační rozhlas a přístupový systém. Součástí této velké zakázky bylo i přeprojektování systémů a jejich úpravy v průběhu stavby (vzhledem ke změnám obchodních jednotek a využití některých prostor).

více fotografií (4)

PRIMAGAS

Pro sklad společnosti PRIMAGAS v Baštínově u Havlíčkova Brodu jsme realizovali pořární signalizaci. V roce 2009 jsme realizovali v areálu kamerový systém.

více fotografií (5)

Hrad Pernštejn

Požární signalizace v rekonstruovaném objektu po známém požáru v r. 2005, EZS a strukturovaná kabeláž. Náročné prostředí hradu s omezeným přístupem techniky. Ve velkém sálu instalován nasávací požární hlásič. Práce pokračují i v r. 2009.

Investor:Národní památkový ústav
více fotografií (6)

Sklady APH, Roudnice nad Labem

Požární signalizace pro nádrže na naftu - dvě nádrže se stáčištěm v areálu Čepro Roudnice. Oddělený areál pro NATO. Předání v září 2008.

Investor:Ministerstvo obrany ČR
více fotografií (6)

Muzeum Vysočiny

S Muzeem Vysočiny Jihlava spolupracuje PATROL, jako spolehlivý dodavatel, dlouhodobě. V r. 2008 jsme zrealizovali EZS hradu Roštejn, v r. 2009 pak kompletní rekonstrukci elektroinstalací, datových rozvodů, EPS, EZS a CCTV ve vzácných historických budovách hlavních expozic, Masarykovo nám. 57 a 58 v Jihlavě.

více fotografií (12)

Dělnický dům

Jedna z významných jihlavských budov prošla celkovou rekonstrukcí. Zabezpečovací systémy v celém objektu včetně CCTV jsou dílem PATROL group s.r.o.

více fotografií (3)

Statutární město Jihlava

Zajišťujeme širokou škálu služeb pro město a městské organizace. EPS, EZS, CCTV, připojení mnoha objektů na PCO. Např. základní školy, školky, budovy magistrátu atd. V r. 2009 realizace např. EZS a kamerového systému v Domě G. Mahlera a EZS v Kostele Povýšení sv. Kříže. V r. 2010 dodávka PCO pro Městskou policii a připojení objektů Magistrátu.

více fotografií (8)

Státní veterinární ústav

EZS a přístupový systém ve Státním veterinárním ústavu v Jihlavě (jeden ze tří největších SVÚ v ČR). V roce 2008 proběhlo rozšíření ústavu i námi dodávaných systémů o další budovu.

více fotografií (2)

Povodí Vltavy Havlíčkův Brod

EZS

více fotografií (4)

Horácké divadlo

EPS, EZS, CCTV. Komplexní zabezpečení novostavby divadla v Jihlavě a následného fungování systémů jak servisně, tak revizemi a dalšími požadovanými úpravami.

více fotografií (6)

Nemocnice Havlíčkův Brod

CCTV s IP kamerami AXIS
a požární signalizace

více fotografií (1)

Nemocnice Jihlava

Realizovali jsme EPS; projektujeme rekonstrukci EPS v celém areálu. Pro nemocnici zajišťujeme mimo jiné služby i přepravu peněz. V nově budovaných pavilonech dodáváme kompletní slaboproudé technologie.

více fotografií (4)

JIPOCAR

EPS, EZS
Logistický areál významné společnosti u D1

více fotografií (2)

Městský kamerový systém Jihlava

Kamerový systém je každoročně rozšiřován a vylepšován. Přenos dat realizujeme po optické síti převážně v kolektorech a historickém podzemí. V roce 2009 dodáváme kompletně novou monitorovací stěnu.

více fotografií (6)

M-PALÁC Brno, administrativní budova

EZS, docházkový systém

více fotografií (1)

Krajský úřad Ústí nad Labem

EZS, EPS, CCTV

více fotografií (5)

Krajský úřad Jihlava

EPS, CCTV. Krajský úřad vznikl rekonstrukcí a rozšířením bývalých kasáren. Byl vyhlášen stavbou roku 2003.
V letech 2008 a 2009 realizujeme zabezpečení a monitorování technologických místností s přenosem všech dat po síti (IP kamery AXIS, jednotky Poseidon, SW Ateas).

více fotografií (5)

Glaverbel Teplice

EPS

více fotografií (4)

Energetický regulační úřad

EZS, docházkový a kamerový systém

více fotografií (1)

ČEPRO

Na základě dlouhodobé spolupráce jsme prováděli a provádíme zabezpečení řady objektů, skladových areálů, čerpacích stanic (EPS, EZS, kamerových systémů).

více fotografií (8)

PATROL group s.r.o.        Romana Havelky 4957 / 5b, 586 01 Jihlava        INFO LINE 602 56 56 56        Tel.: 567 555 555      e-mail: patrol@patrol.cz