PATROL group s.r.o. - kontakty

PATROL group s.r.o.

Romana Havelky 4957/5b
586 01 Jihlava

Tel.: 567 555 555
        567 555 510
Fax: 567 310 668

INFO LINE:  602 56 56 56

E-mail:  patrol@patrol.cz                  (elektronické zasílání faktur fakturace@patrol.cz)

IČ 46981233,  společnost je zapsána v OR vedeném KS v Brně, oddílu C, vložce 8188, sp. zn. Firm 21048/97


Zobrazení na Mapy.cz  Pro zaslání dotazu či poptávky můžete využít náš kontaktní formulář.

 

Jméno

Telefon

E-mail

Jednatel

Jiří Pospíšil

567 555 512

pospisil@patrol.cz

Jednatel - ředitel

Ing. Pavel Volenec

567 555 515

volenec@patrol.cz

Obchodní ředitel

Ing. Jaroslav Mareš

567 555 522

mares@patrol.cz

Vedoucí střediska  bezpečnostních systémů

František Pavlíček

567 555 540

pavlicekf@patrol.cz

Vedoucí střediska  bezpečnostních služeb

Miroslav Loubek

567 555 560

honsa@patrol.cz

Vedoucí ekonomického  odd.

Ing. Martin Novák

567 555 513

novakm@patrol.cz

Vedoucí PCO

Milan Šaroun

567 555 561

saroun@patrol.cz

Technický manažer IT a datových přenosů

Ing. Ivan Niesyt

567 555 557

niesyt@patrol.cz

Projekce

Petr Máca 567 555 524 maca@patrol.cz

Zástupce vedoucího střediska bezpeč. systémů

Jindřich Hederer

Zdeněk Drápela

567 555 540

567 555 542

hederer@patrol.cz

drapela@patrol.cz

Obchodně technický pracovník

Richard Fedra

Jakub Duba

567 555 518

567 555 517

fedra@patrol.cz

duba@patrol.cz

Sklad - zásobování Ing. Miroslav Ficeri 567 555 547 ficeri@patrol.cz
PATROL group s.r.o.        Romana Havelky 4957 / 5b, 586 01 Jihlava        INFO LINE 602 56 56 56        Tel.: 567 555 555      e-mail: patrol@patrol.cz