O nás

Naše firma byla založena v Jihlavě v květnu 1990 jako podnikající fyzická osoba. V lednu 1993 se transformovala ve společnost s ručením omezeným – PATROL group s.r.o.

Zajišťujeme komplexní řešení požadavků v oblastech PZTS, EPS, CCTV, ACS a další podobné systémy. Specializujeme se na oblast slaboproudých systémů. Abychom udrželi vysokou úroveň kvality dodaných systémů a služeb s nimi souvisejících a vysokou odbornost našich zaměstnanců, nechceme záběr naší činnosti rozšiřovat na jiné oblasti elektro ani do jiných oblastí.

Realizujeme, prostřednicvím zařízení dálkového přenosu (ZDP), připojení EPS na krajské pulty hasičských záchranných sborů. Mimo tyto pulty centralizované ochrany u HZS provozujeme i PCO vlastní, odděleně pro systémy EPS a systémy EZS.

Fyzickou ostrahou se nezabýváme. Máme však vlastní zásahové skupiny. Zajišťujeme pro naše zákazníky např. přepravu peněz a cenností. Poskytujeme také službu revírních kontrol objektů a areálů.

PATROL group s.r.o.        Romana Havelky 4957 / 5b, 586 01 Jihlava        INFO LINE 602 56 56 56        Tel.: 567 555 555      e-mail: patrol@patrol.cz