CCTV - kamerové systémy

Pomocí kamerového systému (CCTV) můžete jednoduše kontrolovat venkovní i vnitřní prostory jak ve dne, tak i v noci.  Nahrávka z kamer je důkazem, jak přítomnosti, tak i konání jednotlivých osob. Velice významný je také preventivní psychologický efekt přítomnosti funkčního kamerového systému.

PATROL group s.r.o. - CCTV - kamerový systémPro návrh kamerového systému jsou pro nás hlavní požadavky klienta a konkrétní situace v místě použití. Jsme schopni nabídnout co možná nejefektivnější řešení kamer a celého sledovacího systému i záznamu dat. Kamery vybíráme podle umístění (rozlišení, úhel záběru apod.), účelu (sledování budov, osob, výroby, skladu, vozidel apod.) i požadavků na kvalitu snímání či záznamu.

PATROL group s.r.o. - CCTV - kamerový systémPro jednoduché řešení může stačit levná analogová kamera. Pro městské kamerové systémy, velká obchodní centra, administrativní budovy, výrobní a skladové prostory apod., je naopak využívána hi-tech technika, přenos dat i záznam. Stále více jsou využívány IP kamery s přenosem dat po stávající či nové datové infrastruktuře. IP kamery umožňují také výrazně vyšší rozlišení, tedy sledování větších prostranství, na větší vzdálenosti nebo s většími detaily. 

Lze řešit také sledování přes internet, noční vidění kamer, spuštění alarmu, záznam pouze při detekci pohybu, provázanost s perimetrickou ochranou atd.

Kamerový systém Krajský úřad kraje Vysočina

PATROL group s.r.o.        Romana Havelky 4957 / 5b, 586 01 Jihlava        INFO LINE 602 56 56 56        Tel.: 567 555 555      e-mail: patrol@patrol.cz